EZ Curl Pull-Down Grip

star 1 star 2 star 3 star 4 star 5 (2)Rating value is 5 of 5
33 Punkte für das Treusystem

The perfect ergonomic EZ Curl Pull-Down Grip with a swivel joint for a more natural movement. You too can try our premium EZ adapter! Mehr

Hersteller: TRUESTEEL Produktkode: P00434 Versand und Zahlung

33,40 € mit MwSt.

Auf Lager - Produkt ist auf Lager
Stk.

The perfect ergonomic EZ Curl Pull-Down Grip with a swivel joint for a more natural movement. You too can try our premium EZ adapter! Mehr

Hersteller: TRUESTEEL Produktkode: P00434 Versand und Zahlung

Precizní zakřivení adaptéru pro maximální zacílení svalů!

Máte oblíbenou EZ osu na cvičení a chtěli byste takovou i na kladku? Není žádný problém. Představujeme Vám zahnutý adaptér na horní kladku podobnou Ez ose. Díky ergonomicky zakřiveným úchopům budete mít pocit přirozenému úchopu a o to budou Vaše série daleko efektivnější. Adaptér s přesnými úhly zakřivení se Vám dokonale přizpůsobí pro maximální svalové kontrakce. Nebudete přetěžovat zápěstí. Vyzkoušejte náš EZ adaptér i Vy a cvičte kontrolovaně každé opakování díky nadčasovým úchopům a prémiovému zakřivení!

2 variace úchopů 

Adaptér je vybaven protiskluzovými úchopy s jemným vroubkovaným vzorem. Krajní úchopy jsou navíc na konci adaptéru větší proti sklouznutí ruky při cvičení. Široký úchop Vám zaručí při správné technice „V“ tvar zad.  Úzký úchop můžete využít ke cvičení s nadhmatem či podhmatem. Pro procvičení spodních trapézových svalů, velkých oblých svalů vyzkoušejte úzký úchop s nadhmatem. Pro zacílení i na bicepsy cvičte úzký úchop s podhmatem. 

Prémiová ocel  

EZ Curl Pull-Down Grip je vyroben z prémiové oceli odolné vůči vysoké zátěži. Pro pohodlné nasazení na kladku je adaptér vybaven otočným kloubem s ocelovým kroužkem. Jednoduše zacvaknete kroužek na karabinu a můžete cvičit.    

Kompatibilní na každou kladku  

Adaptér můžete použít opravdu ke každé posilovací věži nebo k multifunkčním protisměrným kladkám. Stačí Vám karabina, díky které vyměníte adaptér za jiný a můžete cvičit. Vyzkoušejte na vlastní kůži praktičnost našeho adaptéru. 

Proč si pořídit Adaptér na horní kladku - EZ Curl Pull-Down Grip?

  • vyroben z prémiové oceli
  • kompatibilní na každou kladku – stačí zacvaknout na karabinu
  • otočný kloub
  • 2 variace úchopů
  • protiskluzový povrch s jemným vroubkováním – rozšířené zakončení
  • bytelný ocelový kroužek
  • kompaktní rozměry
  • 100% uspokojení ze cvičení
  • extrémní odolnost

100% garance spokojenosti

Veškeré zakoupené zboží můžete do 30 dnů zdarma vrátit bez udání důvodu. To znamená, že zboží, které chcete vrátit, u Vás zdarma vyzvedneme a peníze Vám vrátíme na Vámi zvolený účet do 2 pracovních dnů po navrácení zboží. Stačí nám napsat na info@stronggear.eu nebo zavolat na +420 777670947. Vrácení zboží má 2 podmínky - zboží musíte řádně zabalit, aby se při přepravě nepoškodilo a zakoupené zboží nesmí být poškozené. Garance slouží k prohlédnutí zboží, ne k jeho opakovanému použití.

Parameter
Material Stahl, Special rubber
Drehgelenk Ja
Rutschfeste Griffe Ja