Extended Wide Triceps Grip

star 1 star 2 star 3 star 4 star 5 (1)Rating value is 5 of 5
28 Punkte für das Treusystem

Extended Wide Triceps Grip have become a popular adapter for rowing and pulling pulleys. Swivel joint, non-slip grips and luxurious chrome-plated steel. Build a huge back and triceps thanks to the Extended Wide Triceps Grip!
Mehr

Hersteller: TRUESTEEL Produktkode: P00436 Versand und Zahlung

28,80 € mit MwSt.

Auf Lager - Produkt ist auf Lager
Stk.

Extended Wide Triceps Grip have become a popular adapter for rowing and pulling pulleys. Swivel joint, non-slip grips and luxurious chrome-plated steel. Build a huge back and triceps thanks to the Extended Wide Triceps Grip!
Mehr

Hersteller: TRUESTEEL Produktkode: P00436 Versand und Zahlung

Prémiové Berany s otočným kloubem do Vaší posilovny!

Vybudujte široká záda díky našemu adaptéru na kladku. Adaptér na kladku, v tomto případě „Berany“, jsou dokonale tvarované, aby se přizpůsobily Vaším požadavkům při cvičení. Mimo cviky na záda, nejčastěji veslování, můžete adaptér využít také na procvičení tricepsu. Výhodou našich beranů jsou vyznačené úchopy, díky kterým budete vždy vědět, jak adaptér uchopit. Můžete se setkat s podobným typem adaptérů, které nemají vyznačené úchopy, což může vést ke špatné efektivitě tréninku. Využijte výhody našeho adaptéru „Berany“ a cvičte kontrolovaně každé opakování! 

2 variace úchopů 

Adaptér je vybaven čtyřmi pogumovanými úchopy s vroubkovaným povrchem. Úchopy jsou protiskluzové pro pohodlné a bezpečné cvičení. Vroubkování je příjemné i při silném stisku. Díky dvěma variacím úchopům můžete vybudovat brutální záda například při cvicích jako je veslování nebo stahování horní kladky.  

Otočný kloub 

Vyzkoušejte více cviků i variací díky otočnému kloubu. Můžete snadno měnit úhel, směr a rozsah pohybu, což Vám umožňuje zaměřit se na svalové skupiny, které přesně chcete procvičit. Díky otočnému kloubu také snižujete napětí a tlak, který působí na klouby. Proto je tento adaptér vhodný i pro sportovce s kloubními problémy.    

Prémiová ocel 

Extended Wide Triceps Grip je vyroben z prémiové oceli odolné vůči vysoké zátěži. Pro pohodlné nasazení na kladku je adaptér vybaven ocelovým kroužkem. Jednoduše zacvaknete kroužek na karabinu a můžete cvičit.

Hlavní výhody adaptéru na kladku "Berany":

  • vyroben z prémiové oceli 
  • otočný kloub
  • 2 variace úchopů s dokonalou ergonomii
  • protiskluzové úchopy s jemným vroubkováním
  • extrémní odolnost
  • vhodný pro sportovce s kloubními problémy
  • prostorově nenáročný
  • 100% uspokojení ze cvičení
  • ocelový kroužek pro zacvaknutí na karabinu

100% garance spokojenosti

Veškeré zakoupené zboží můžete do 30 dnů zdarma vrátit bez udání důvodu. To znamená, že zboží, které chcete vrátit, u Vás zdarma vyzvedneme a peníze Vám vrátíme na Vámi zvolený účet do 2 pracovních dnů po navrácení zboží. Stačí nám napsat na info@stronggear.eu nebo zavolat na +420 777670947. Vrácení zboží má 2 podmínky - zboží musíte řádně zabalit, aby se při přepravě nepoškodilo a zakoupené zboží nesmí být poškozené. Garance slouží k prohlédnutí zboží, ne k jeho opakovanému použití.

Parameter
Material Stahl, Special rubber
Drehgelenk Ja
Rutschfeste Griffe Ja