Extended triceps grip – straight and curved
Extended triceps grip – straight and curved

Extended triceps grip

star 1 star 2 star 3 star 4 star 5 (4)Rating value is 5 of 5
28 Punkte für das Treusystem

Extended triceps grip, which has a straight and curved grip. Perfectly shaped adapter for a comfortable grip. Quality chrome steel and much more!
Mehr

Hersteller: TRUESTEEL Produktkode: P00437 Versand und Zahlung

28,80 € mit MwSt.

Ausverkauft Watch availability - Soon back in stock

Extended triceps grip, which has a straight and curved grip. Perfectly shaped adapter for a comfortable grip. Quality chrome steel and much more!
Mehr

Hersteller: TRUESTEEL Produktkode: P00437 Versand und Zahlung

Rovný a lomený adaptér do "V" v jednom? Ano!

Chtěli byste vybudovat enormní tricepsy, ale nevíte, jaký adaptér zvolit? Co takhle Extended triceps grip! Jedná se o adaptér, který umožňuje dvě variace úchopů pro zacílení tricepsů. Tímto adaptérem získáte prémiový produkt, díky kterému již nemusíte řešit externí nákup dvou adaptérů. S adaptérem na kladku můžete sestavit tak vyčerpávající trénink na tricepsy, že získáte obdiv nejednoho kolegy v posilovně. Extended triceps Grip je vhodný pro všechny, kdo chtějí ušetřit peníze, prostor a mít díky jednomu adaptéru více možností, jak procvičit tricepsy. 

Prémiová ocel 

Extended triceps grip je vyroben z kvalitní oceli s důrazem na detail. Pro pohodlné nasazení na kladku je adaptér vybaven ocelovým kroužkem. Jednoduše zacvaknete kroužek na karabinu a můžete cvičit. Adaptér je odolný i vůči vysoké zátěži, takže je vhodný jak pro začátečníky, tak pro ty nejsilnější z Vás.    

Široká škála cviků 

Nejčastějšími cviky, které můžete díky adaptéru cvičit, je stahování horní kladky na triceps. Dále můžete procvičit na spodní kladce parádně biceps nebo zádové svalstvo. Zjistíte, že adaptér umožňuje procvičit opravdu spoustu cviků.   

Pogumované úchopy 

Výhodou našeho adaptéru je protiskluzový úchop, který je opatřen vroubkovaným vzorem. Pogumovaný úchop umožňuje lepší držení a pohodlí při cvičení s adaptérem. Také chrání adaptér proti poškození, což zaručuje jeho dlouhodobou životnost. Mimo zmíněné výhody, dodává adaptéru luxusní vzhled.

Hlavní výhody adaptéru na triceps - Extended triceps grip:

  • kvalitní ocel s důrazem na detail
  • protiskluzové úchopy s vroubkovaným vzorem
  • možnost cvičit s nadhmatem tak podhmatem
  • umožňuje cvičit širokou škálu cviků díky rovné a lomené variaci úchopu
  • vysoká odolnost
  • nákupem získáte prémiový produkt
  • maximální zacílení svalů
  • luxusní vzhled
  • 100% uspokojení ze cvičení

100% garance spokojenosti

Veškeré zakoupené zboží můžete do 30 dnů zdarma vrátit bez udání důvodu. To znamená, že zboží, které chcete vrátit, u Vás zdarma vyzvedneme a peníze Vám vrátíme na Vámi zvolený účet do 2 pracovních dnů po navrácení zboží. Stačí nám napsat na info@stronggear.eu nebo zavolat na +420 777670947. Vrácení zboží má 2 podmínky - zboží musíte řádně zabalit, aby se při přepravě nepoškodilo a zakoupené zboží nesmí být poškozené. Garance slouží k prohlédnutí zboží, ne k jeho opakovanému použití.

Parameter
Material Stahl, Special rubber
Rutschfeste Griffe Ja