Donkey Calf Raise Machine - Farbe: Schwarz

star 1 star 2 star 3 star 4 star 5 (1)Rating value is 5 of 5
2250 Punkte für das Treusystem

A massive Donkey Calf Raise machine suitable for commercial use. The machine has an adjustable backrest, a generous weight stack, non-slip pads, stable construction... Mehr

Hersteller: TRUESTEEL Produktkode: NM0028-1 Versand und Zahlung

2250 € mit MwSt.

Präzisieren Sie die Produktwahl
Diese Variante existiert nicht

3 oder weniger auf Lager - Out of stock anytime now
Stk.

A massive Donkey Calf Raise machine suitable for commercial use. The machine has an adjustable backrest, a generous weight stack, non-slip pads, stable construction... Mehr

Hersteller: TRUESTEEL Produktkode: NM0028-1 Versand und Zahlung

Dokonalé zacílení lýtkových svalů

Posilovací stroj Calf Raise je navržen tak, aby intenzivně procvičoval lýtkové svaly. Většina lidí při tréninku na lýtkové svaly zapomíná, což je opravdu škoda. Silné a pevné lýtkové svaly nejen skvěle vypadají, ale hlavně Vám pomáhají rychleji a déle běhat, předcházet mnoha zraněním dolních končetin, doskakovat do větších výšek či celkově zvýšit stabilitu a rovnováhu. Donkey Calf Raises posilují svaly odpovědné za flexi kolen a chodidel, čímž pomáhají zvýšit Vaši výbušnost, a tedy i mohou zlepšit váš výkon při sportech, které vyžadují výbušné pohyby.

Stroj disponuje výškově nastavitelnou bederní opěrkou pro pohodlné cvičení sportovců různých výšek. Dále je ve spodní části opatřen nastavitelnými opěrkami nohou. Stroj na lýtkové svaly je vyroben z velmi kvalitní oceli a z mohutných jeklů, které zajišťují stroji maximální stabilitu. Je vhodný jak pro začátečníky, tak pro vrcholové sportovce.

Zátěž až 180 kg

Kladka má svou sadu závaží o hmotnosti 180 kg. Zátěž můžete regulovat a posouvat tak svá osobní maxima na vyšší úroveň.

Pohodlné opěrky

Pohodlné opěrky vám díky kvalitnímu čalounění zajistí při cvičení potřebný komfort a pocit jistoty. Navíc můžete bederní opěrku i opěrku nohou nastavit dle Vašich potřeb.

Bytelná konstrukce

Při výrobě tohoto stroje byl kladen maximální důraz na detail zpracování. Je vysoce stabilní a odolný i vůči velké zátěži v komerčním fitness centru. 

Protiskluzové podložky

Maximálně stabilní stroj je Vám k ničemu, pokud Vám na zemi ujíždí. Proto má náš stroj protiskluzovou podložkou, která zabrání pohybu po zemi.

Plynulý pohyb

Pohyb stroje je díky kvalitním ložiskům a nízkému tření plynulý a tichý.

Pro začátečníky i pokročilé

Posilovací stroj na lýtka Calf Raise je vhodný jak pro začátečníky, tak pokročilé sportovce, kteří si chtějí naložit těžké váhy.

Hlavní výhody posilovacího stroje na lýtka Calf Raise:
  • perfektní zacílení lýtkových svalů
  • nastavitelná opěrka nohou
  • bytelná konstrukce z kvalitní oceli
  • možnost cvičit až se 180 kg
  • nastavitelná výška bederní opěrky
  • možnost barevného provedení na míru
  • protiskluzové podložky
  • prémiové opěrky
  • 100 % uspokojení ze cvičení

Tento produkt lze objednat v jakémkoli barevném provedení dle vašich individuálních preferencí.

Pozn. Pro zachování maximální funkčnosti a bezpečnosti zůstanou bez zabarvení některé funkční prvky, jako např. šrouby a ložiska.

100% garance spokojenosti

Veškeré zakoupené zboží můžete do 30 dnů zdarma vrátit bez udání důvodu. To znamená, že zboží, které chcete vrátit, u Vás zdarma vyzvedneme a peníze Vám vrátíme na Vámi zvolený účet do 2 pracovních dnů po navrácení zboží. Stačí nám napsat na info@stronggear.eu nebo zavolat na +420 777670947. Vrácení zboží má 2 podmínky - zboží musíte řádně zabalit, aby se při přepravě nepoškodilo a zakoupené zboží nesmí být poškozené. Garance slouží k prohlédnutí zboží, ne k jeho opakovanému použití.

Parameter
Länge 191 cm
Material Stahl
Weite 91,4 cm
Höhe 191 cm