D Handle Wide Row Grip

star 1 star 2 star 3 star 4 star 5 (1)Rating value is 5 of 5
24 Punkte für das Treusystem

D Handle Wide Row Grip, thanks to which you will experience a proper progression during back exercises. Chrome-plated steel, fine knurling of the grip for a firm hold on the adapter.
Mehr

Hersteller: TRUESTEEL Produktkode: P00440 Versand und Zahlung

24,80 € mit MwSt.

Ausverkauft Watch availability - Soon back in stock

D Handle Wide Row Grip, thanks to which you will experience a proper progression during back exercises. Chrome-plated steel, fine knurling of the grip for a firm hold on the adapter.
Mehr

Hersteller: TRUESTEEL Produktkode: P00440 Versand und Zahlung

Posuňte veslování na jiný level s neutrálním úchopem!

Vyzkoušeli jste už, jak je efektivní cvičení s úzkým neutrálním úchopem? Pokud ne, tak je čas na změnu! Většina z Vás zná adaptéry s variacemi úchopů podhmatem nebo nadhmatem. Tento adaptér umožňuje cvičení s neutrálním úchopem a hlubokým rozsahem pohybu, což je výhoda oproti jiným adaptérům. Efektivně zacílíte zádové svalstvo a vypracujete je k nepoznání. Další výhodou je prostorová nenáročnost. Jednoduše adaptér uskladníte a nebude Vám překážet u posilovací věže. Přesvědčte se sami o efektivitě neutrálního úchopu, díky tomu se tento adaptér stane Vaším nejoblíbenějším!  

Jemné vroubkování 

Adaptér je opatřen protiskluzovým povrchem s vroubkovaným vzorem. Je příjemný do dlaně, vroubkování není bolestivé ani při silném stisku. Jistě oceníte vroubkování po celé délce úchopu.    

Pochromovaná ocel  

Při výrobě tohoto adaptéru byl kladen maximální důraz na detail zpracování. Pro pohodlné nasazení na kladku je adaptér vybaven ocelovým otáčivým kloubem. Jednoduše zacvaknete kroužek na karabinu a můžete cvičit. Adaptér je odolný i vůči vysoké zátěži, takže je vhodný jak pro začátečníky, tak pro ty nejsilnější z Vás.     

Maximální kontrola těla 

Neutrální úchop také umožňuje precizní kontrolu pohybu a rychlosti, protože obě ruce pracují společně a vy tak můžete koordinovat své pohyby. Tím se zvyšuje také bezpečnost při cvičení. Například s dlouhým adaptérem můžete snáz ztratit kontrolu nad technikou cviku a takové cvičení může být neefektivní. 

Hlavní výhody adaptéru na kladku s neutrálním úchopem:

  • kvalitní ocel zaručuje vysokou odolnost
  • jemné vroubkování, které je příjemné i při silném stisku
  • kontrolovatelné pohyby díky neutrálnímu úchopu
  • prostorová nenáročnost
  • efektivní zacílení zádového svalstva
  • 100% uspokojení ze cvičení
  • ocelový kroužek na zacvaknutí karabiny
  • perfektní úhel do tvaru „V“

100% garance spokojenosti

Veškeré zakoupené zboží můžete do 30 dnů zdarma vrátit bez udání důvodu. To znamená, že zboží, které chcete vrátit, u Vás zdarma vyzvedneme a peníze Vám vrátíme na Vámi zvolený účet do 2 pracovních dnů po navrácení zboží. Stačí nám napsat na info@stronggear.eu nebo zavolat na +420 777670947. Vrácení zboží má 2 podmínky - zboží musíte řádně zabalit, aby se při přepravě nepoškodilo a zakoupené zboží nesmí být poškozené. Garance slouží k prohlédnutí zboží, ne k jeho opakovanému použití.

Parameter
Material Stahl
Rutschfeste Griffe Ja