Core Sliders

star 1 star 2 star 3 star 4 star 5 (4)Rating value is 5 of 5
59 Punkte für das Treusystem

Core Sliders for soft and hard surfaces. Disc diameter 17.5 cm, weight 180 g. Exercise the whole body thanks to Core Sliders!
Mehr

Hersteller: TRUESTEEL Produktkode: P00444 Versand und Zahlung

59,90 € mit MwSt.

Auf Lager - Produkt ist auf Lager
Stk.

Core Sliders for soft and hard surfaces. Disc diameter 17.5 cm, weight 180 g. Exercise the whole body thanks to Core Sliders!
Mehr

Hersteller: TRUESTEEL Produktkode: P00444 Versand und Zahlung

Vyrýsujte Vaše tělo na měkkém i tvrdém povrchu pomocí našich podložek!

Hledáte cvičební pomůcku, díky které můžete procvičit celé tělo i z pohodlí domova na tvrdém i měkkém povrchu? Právě jste ji našli. Core Sliders jsou klouzavé podložky ve tvaru disku. Velkou výhodou je jejich oboustranné použití – z jedné strany plast a z druhé strany měkká pěna. Plastová strana je vhodná pro cvičení např. na koberci a měkká pěnová strana pro cvičení na plovoucí podlaze. Můžete se také setkat s velkými kluzkými podložkami na cvičení, ale kvůli velkým rozměrům a zpracování budete omezeni prostorem, budete moct cvičit jen na tvrdém povrchu a většinou musíte cvičit s návleky. Už se netrapte na velké klouzavé podložce s návleky, které se mnohdy krčí i s podložkou a cvičení se tím stává nekomfortní. Dejte šanci praktickým Core Sliders a cvičte pohodlně na měkkém i tvrdém povrchu kdekoliv vás napadne!

Core Sliders - kompaktní rozměry

Kompaktní rozměry

Využijte Core Sliders doma, na dovolené nebo v posilovně. Díky průměru 17,5 cm je jednoduše sbalíte do tašky a můžete je přenášet, kam budete chtít. V tašce o nich nebudete ani vědět, a to díky hmotnosti 180 g. 

Klouzavé disky - rozmanitost cvičení

Rozmanitost cvičení

Pomocí Core Sliders můžete provádět mnoho cviků na procvičení břišních svalů, zad, nohou a dalších svalových skupin, zkrátka můžete procvičit celé tělo. I když vypadají jako nevinné disky, tak se díky nim můžete opravdu zapotit. Zlepšete svou kondici díky Core Sliders!

Core Sliders - zlepšení stability

Zlepšete stabilitu a držení těla

Při cvičení s Core Sliders je potřeba, u některých cviků, zapojit spoustu svalů pro udržení rovnováhy. Správná technika a udržení rovnováhy zlepšuje celkovou stabilitu a držení těla. Časem pro Vás bude i několika minutový plank snadným cílem. 

Proč si pořídit klouzavé podložky Core Sliders:

  • kvalitní plast a měkká pěna
  • možnost cvičit na tvrdém i měkkém povrchu
  • všestrannost využití
  • kompaktní rozměry a nízká hmotnost pro jednoduchou manipulaci
  • neomezené možnosti cviků na celé tělo
  • zlepšení celkové agility
  • praktická cvičební pomůcka vhodná na domácí cvičení i pro skupinový trénink ve fitness centru
  • 100% uspokojení ze cvičení

100% garance spokojenosti

Veškeré zakoupené zboží můžete do 30 dnů zdarma vrátit bez udání důvodu. To znamená, že zboží, které chcete vrátit, u Vás zdarma vyzvedneme a peníze Vám vrátíme na Vámi zvolený účet do 2 pracovních dnů po navrácení zboží. Stačí nám napsat na info@stronggear.eu nebo zavolat na +420 777670947. Vrácení zboží má 2 podmínky - zboží musíte řádně zabalit, aby se při přepravě nepoškodilo a zakoupené zboží nesmí být poškozené. Garance slouží k prohlédnutí zboží, ne k jeho opakovanému použití.

Parameter
Farbe Schwarz, Grau
Material Plastik, Weicher Schaumstoff
The contents of the package 2 Stück Core Slider
Diameter 17,5 cm