Compact Leg Press/Hacken Squat machine

VERKAUF -9%
910 Punkte für das Treusystem

Compact Leg Press/Hacken Squat suitable for home gym. Save money and space and exercise with our Leg press, Hacken Squat and calf extensions machine.
Mehr

Produktkode: P00420 Versand und Zahlung

Ursprünglicher Preis 998 €. Bezahlen 9% (87,14 €) 910,86 € mit MwSt.

Letztes auf Lager - Last few pieces in stock. May sold out soon
Stk.

Compact Leg Press/Hacken Squat suitable for home gym. Save money and space and exercise with our Leg press, Hacken Squat and calf extensions machine.
Mehr

Produktkode: P00420 Versand und Zahlung

Vybudujte si svalnaté nohy i z pohodlí domova!

Hledáte posilovací stroj, díky kterému si vybudujete svalnaté nohy, především kvadricepsy a lýtka i z pohodlí domova? Právě jste ho našli! Představujeme Vám kompaktní multifunkční stroj na hacken dřep a leg press s mnoha výhodami – nemusíte kupovat více strojů, ušetříte spoustu místa i peněz, a to není vše! Stroj je vybaven malou odnímatelnou plošinou, která umožňuje každému z Vás odcvičit i výpony na lýtka. Malá plošina není jedinou výhodou, díky které se tento stroj stává jedinečným ve své kategorii. Posilovací stroj compact leg press/hacken squat poskytuje nastavení opěrky na záda i na ramena do polohy, kterou přesně potřebujete – mnohem pohodlněji se Vám bude cvičit a budete se moct soustředit na každé opakování pro Váš osobní progres! Záleží nám na Vašem pohodlí při cvičení, dopřejte si ho s našim strojem Compact Leg Press/Hacken Squat a dejte sbohem nepohodlnému cvičení. 

Posilovací stroj - nastavitelná opěrka

Nastavitelná platforma i opěrky

Prémiové nastavitelné opěrky na záda a ramena jsou předností tohoto stroje. Opěrka na ramena je odnímatelná pro připravení stroje na cvičení leg pressu. Pokud budete chtít cvičit hacken squat, tak jednoduše připevníte opěrku na ramena zpět ke stroji – tak jednoduché to je! Platformu můžete nastavit do několika poloh pro pohodlné opření nohou při cvičení. 

Posilovací stroj - lineární ložiska

Robustní lineární ložiska

Posilovací stroj je vybaven pojízdným mechanismem, který zajišťuje plynulý pohyb i při velké zátěži. Cvičte kontrolovaně a bezpečně. 

Posilovací stroj - 50 mm nakládací průměr

50 mm nakládací části

S tímto průměrem můžete na trn naložit veškeré standardní olympijské kotouče, které máte ve vaší posilovně. Nemusíte tak pořizovat žádné nové nebo speciální kotouče pro tento průměr nakládací části.

Posilovací stroj - konstrukce

Stabilní konstrukce

Ocelový posilovací stroj je vyroben s důrazem na detail při zpracování. Kvalitní materiály a ocel dodávají celé konstrukci maximální odolnost a stabilitu i při vysoké zátěži – nosnost až 400 kg! Povrch je opatřen práškovou barvou proti rzi.

Posilovací stroj - prémiové opěrky

Prémiové opěrky na ramena a záda

Pohodlné opěrky na ramena a záda, které Vás nebudou tlačit ani při dlouhých sériích. Díky kvalitním opěrkám budete moct perfektně kontrolovat svaly a nezatěžovat záda nebo ramena. Zvyšte svou efektivitu cvičení s maximálním soustředěním na leg press, hacken squat nebo výpony na lýtka.

Posilovací stroj - nastavitelný doraz

Nastavitelný doraz 

Minimalizuje riziko zranění při případné disbalanci nebo selhání svalů. Doraz je nastavitelný a zaručuje maximální bezpečnost při cvičení.

Proč pořídit posilovací stroj compact leg press / hacken squat:

  • masivní konstrukce z oceli
  • můžete cvičit leg press, hacken dřep a výpony na lýtka díky jedinému stroji
  • jednoduché nastavení plošiny i opěrek na záda a ramena
  • robustní lineární ložiska pro plynulý pohyb
  • 50 mm průměr nakládací části držáků na kotouče
  • prémiové polstrování opěrek
  • nastavitelný doraz
  • odnímatelná malá plošina pro cvičení výponů na lýtka
  • kompaktní rozměry – vhodný do fitness center i do domácí posilovny
  • 100% uspokojení ze cvičení

100% garance spokojenosti

Veškeré zakoupené zboží můžete do 30 dnů zdarma vrátit bez udání důvodu. To znamená, že zboží, které chcete vrátit, u Vás zdarma vyzvedneme a peníze Vám vrátíme na Vámi zvolený účet do 2 pracovních dnů po navrácení zboží. Stačí nám napsat na info@stronggear.eu nebo zavolat na +420 777670947. Vrácení zboží má 2 podmínky - zboží musíte řádně zabalit, aby se při přepravě nepoškodilo a zakoupené zboží nesmí být poškozené. Garance slouží k prohlédnutí zboží, ne k jeho opakovanému použití.

Parameter
Länge 160 cm
Sold separately Plates, Power Bands
Max Tragkraft 400 kg
Durable finish Yes
Weite 130 cm
Höhe 152 cm