Close Grip Triangle

star 1 star 2 star 3 star 4 star 5 (2)Rating value is 5 of 5
20 Punkte für das Treusystem

Close Grip Triangle made of chrome-plated steel in combination with non-slip grips. Practice rowing or pulling a pulley and increase your personal best!
Mehr

Hersteller: TRUESTEEL Produktkode: P00431 Versand und Zahlung

20,40 € mit MwSt.

Ausverkauft Watch availability - Soon back in stock

Close Grip Triangle made of chrome-plated steel in combination with non-slip grips. Practice rowing or pulling a pulley and increase your personal best!
Mehr

Hersteller: TRUESTEEL Produktkode: P00431 Versand und Zahlung

Posuňte veslování a stahování kladky na jiný level!

Procvičte zádové svalstvo s maximálním rozsahem pohybu díky obouručnímu adaptéru na kladku. Perfektními cviky jsou stahování horní kladky nebo přítahy kladky v sedě (veslování). Tento adaptér zaujme především svým zpracováním, díky kterému Vám nevyklouzne z rukou při cvičení. Setkali jsme se s mnoha adaptéry tohoto typu a některé z nich měly kluzký úchop s otevřenou horní stranou adaptéru. Při veslování s velkou váhou jste riskovali vyklouznutí adaptéru z ruky a cvičení se stalo opravdu nepohodlným. Náš adaptér Vám díky kvalitnímu zpracování a materiálům nevyklouzne z ruky a Vy se tak můžete maximálně soustředit na každé opakování i s velkou váhou. Vybudujte pořádné „véčko“ s našim adaptérem!

Ergonomický úchop 

Adaptér je vybaven protiskluzovým vroubkovaným povrchem pro pohodlné cvičení. Úchop je tvarovaný tak, aby vyhovoval každému z Vás. Ani zpocené ruce Vás nebudou omezovat při sériích. Cvičte efektivně a posuňte svá osobní maxima.  

Bytelná ocel 

Close Grip Triangle je vyroben z kvalitní oceli s důrazem na detail. Pro pohodlné nasazení na kladku je adaptér vybaven ocelovým kroužkem. Jednoduše zacvaknete kroužek na karabinu a můžete cvičit. Adaptér je odolný i vůči vysoké zátěži, takže je vhodný jak pro začátečníky, tak pro ty nejsilnější z Vás.  

Kompatibilní na každou kladku 

Obouruční adaptér můžete použít opravdu ke každé posilovací věži nebo k multifunkčním protisměrným kladkám. Stačí Vám karabina, díky které vyměníte adaptér za jiný a můžete cvičit. Vyzkoušejte na vlastní kůži praktičnost našeho adaptéru.  

Hlavní výhody obouručního adaptéru na kladku Close Grip Triangle:

  • vyroben z kvalitní oceli
  • protiskluzový ergonomický úchop
  • možnost perfektně procvičit zádové svaly
  • vhodný na každou kladku – zacvakněte na karabinu a můžete cvičit
  • kompaktní rozměry
  • luxusní vzhled
  • zaoblené okraje proti případnému poranění

100% garance spokojenosti

Veškeré zakoupené zboží můžete do 30 dnů zdarma vrátit bez udání důvodu. To znamená, že zboží, které chcete vrátit, u Vás zdarma vyzvedneme a peníze Vám vrátíme na Vámi zvolený účet do 2 pracovních dnů po navrácení zboží. Stačí nám napsat na info@stronggear.eu nebo zavolat na +420 777670947. Vrácení zboží má 2 podmínky - zboží musíte řádně zabalit, aby se při přepravě nepoškodilo a zakoupené zboží nesmí být poškozené. Garance slouží k prohlédnutí zboží, ne k jeho opakovanému použití.

Parameter
Material Stahl, Special rubber