Cast iron weight plates: 5 - 25 kg

star 1 star 2 star 3 star 4 star 5 (2)Rating value is 5 of 5
248 Punkte für das Treusystem

Classic cast iron plates with 50 mm center hole diameter, raised edges for easy handling and protective varnish for long life. Suitable for all standard Olympic bars. Mehr

Produktkode: P00458 Versand und Zahlung

von 18,80 € mit MwSt.

Präzisieren Sie die Produktwahl
Diese Variante existiert nicht

Stk.

Classic cast iron plates with 50 mm center hole diameter, raised edges for easy handling and protective varnish for long life. Suitable for all standard Olympic bars. Mehr

Produktkode: P00458 Versand und Zahlung

Osvědčený základ každé posilovny? Litinové kotouče!

Také milujete nenapodobytelné řinčení klasických kovových kotoučů? S našimi "old-school" litinovými kotouči si dopřejete opravdu poctivý trénink doprovázený uspokojivým cinkotem kovu. Ať už teprve začínáte nebo již za sebou máte letité zkušenosti, litinové kotouče jsou univerzální pomůckou, která Vám bude dobře sloužit po mnoho let. Jsou perfektní pro powerlifting, kulturistiku nebo funkční trénink. Tyto robustní kotouče byly vyvinuty tak, aby snesly to nejhrubší zacházení. Odolávají tvrdým nárazům a vyznačují se dlouhou životností.

Nadčasová kvalita

Kovový povrch je ošetřen jemnou práškovou barvou a díky zřetelnému značení hmotnosti vždy předem víte, kolik který váží. Středový otvor o průměru 50 mm je vhodný pro všechny standardní olympijské osy. Pro snazší manipulaci mají kotouče zaoblené okraje. Přední část doplňuje logo Truesteel, umocňující elegantní design kotoučů.

Závodní ocelové kotouče - barevné

Zaoblené hrany

Díky speciálně zaobleným hranám bude manipulace s kotouči rychlá a jednoduchá.

Závodní Ocelové kotouče 50 kg extrémně tenké a odolné

Zřetelné značení hmotnosti

Díky přehlednému značení váhy budete ihned vědět, po kterém kotouči sáhnout. Svým nadčasovým černým zbarvením zapadnou do každé posilovny.

Závodní ocelové kotouče 50 mm olympijské kalibrované

50 mm průměr otvoru

Nejuniverzálnější a také jediný oficiální rozměr mezinárodních federací. Tyto kotouče budou pasovat na každou kvalitní olympijskou osu.

Přesná váha

Všechny naše kotouče jsou vyráběny tak, aby byla jejich váha co nejpřesnější. Vy tak dostáváte produkt té nejvyšší kvality.

Vysoká životnost

Každý majitel fitness centra vyžaduje, aby jeho vybavení sneslo skutečně tvrdé zacházení. To byla jedna z podmínek, ze které jsme vycházeli při výrobě našich kotoučů. Ty jsou připraveny na ty největší výzvy.

Kvalitní litina

Naše kotouče jsou vyrobeny z vysoce kvalitní litiny, díky čemuž jsou extrémně odolné.

Odelné proti korozi

Jemná prášková barva chrání proti korozi a dodává kotoučům luxusní vzhled.

100% garance spokojenosti

Veškeré zakoupené zboží můžete do 30 dnů zdarma vrátit bez udání důvodu. To znamená, že zboží, které chcete vrátit, u Vás zdarma vyzvedneme a peníze Vám vrátíme na Vámi zvolený účet do 2 pracovních dnů po navrácení zboží. Stačí nám napsat na info@stronggear.eu nebo zavolat na +420 777670947. Vrácení zboží má 2 podmínky - zboží musíte řádně zabalit, aby se při přepravě nepoškodilo a zakoupené zboží nesmí být poškozené. Garance slouží k prohlédnutí zboží, ne k jeho opakovanému použití.

Parameter
Farbe Schwarz
Price information After you place your order, we will get back to you with shipping quotation., The price includes one piece of plate.
Material sseisen
Durable finish Yes
Plate diameter 5 kg - 24 cm, 15 kg - 36 cm, 20 kg - 45 cm, 25 kg - 45 cm
Hole diameter Olympic 50 mm (50,4 mm)
Plate type Olympisches Gusseisen
Gewicht 5 kg, 10 kg, 15 kg, 20 kg, 25 kg