Cast Iron Tri-Grip Plates 30 mm - Gewicht: 5 kg

star 1 star 2 star 3 star 4 star 5 (2)Rating value is 5 of 5
14 Punkte für das Treusystem

Tri-Grip plates in classic cast iron design with a central hole of 30 mm. We offer the plates both separately and as a set. They have ergonomic grips for easy handling and a protective varnish for long life. A great addition to any home or professional gym. Mehr

Produktkode: P00525-1 Versand und Zahlung

14,80 € mit MwSt.

Präzisieren Sie die Produktwahl
Diese Variante existiert nicht

Auf Lager - Produkt ist auf Lager
Stk.

Tri-Grip plates in classic cast iron design with a central hole of 30 mm. We offer the plates both separately and as a set. They have ergonomic grips for easy handling and a protective varnish for long life. A great addition to any home or professional gym. Mehr

Produktkode: P00525-1 Versand und Zahlung

Vsaďte na jistotu s litinovými Tri-Grip kotouči!

Také milujete nenapodobytelné řinčení klasických kovových kotoučů? S našimi "old-school" litinovými Tri-Grip kotouči si dopřejete opravdu poctivý trénink doprovázený uspokojivým cinkotem kovu. Ať už teprve začínáte nebo již za sebou máte letité zkušenosti, litinové kotouče jsou univerzální pomůckou, která Vám bude dobře sloužit po mnoho let.

Své místo určitě mají Tri-Grip kotouče v profesionální i v domácí posilovně, ale pozor, tyto kotouče nejsou určeny pro zahazování z velkých výšek! Pro tyto účely jsou mnohem vhodnější StrongGear bumper kotouče.

Všestranný design

Kovový povrch je ošetřen jemnou práškovou barvou a díky přehlednému značení hmotnosti vždy budete vědět, kolik který kotouč váží. Středový otvor o průměru 30 mm je vhodný pro všechny osy a posilovací tyče s tímto průměrem nakládací části.. Přední část doplňuje stylové logo Truesteel.

Kotouče mají tři úchopy, díky čemuž jsou snadno přenosné a vysoce všestranné. Můžete je tedy zároveň používat samostatně k provádění cviků jako jsou sedy-lehy se zátěží, Russian twist či výpady.

Závodní ocelové kotouče - barevné

Široký výběr

At už potřebujete kompletní sadu kotoučů pro vybavení Vaší posilovny, nebo chcete jen jeden pár kotoučů na zkoušku, u nás najdete co hledáte! V naší nabídce najdete lehké 1,25 kg kotouče i robustní 20 kg těžké závaží.

Závodní Ocelové kotouče 50 kg extrémně tenké a odolné

Vnější průměř 45 cm

Naše kotouče o hmotnosti 15 kg a 20 kg mají vnější průměr 45 cm. Díky tomu budete mít činku v ideální výšce pro cvičení mrtvých tahů, přítahů v předklonu a řadu dalších cviků. Obyčejné kotouče z nekvalitní litiny není možné vyrábět s tímto optimálním průměrem - byly by tak tenké, že by praskaly. Naše kotouče jsou vyrobeny z vysoce kvalitní litiny, díky čemuž jsou extrémně odolné.

Závodní ocelové kotouče 50 mm olympijské kalibrované

Středový otvor 30 mm

Kotouče s otvorem 30 mm jsou určeny pro všechny posilovací tyče a osy se stejným průměrem. Zároveň jsou vhodné pro posilovací věže a stroje s tímto průměrem nakládacích trnů.

Přesná váha

Všechny naše kotouče jsou vyráběny tak, aby byla jejich váha co nejpřesnější. Vy tak dostáváte produkt té nejvyšší kvality.

Tři ergonomické úchopy

Zajistí snadné přenášení, nakládání i ukládání kotoučů. Manipulace s kotouči bude rychlá a jednoduchá.

Vysoká životnost

Každý majitel fitness centra vyžaduje, aby jeho vybavení sneslo skutečně tvrdé zacházení. To byla jedna z podmínek, ze které jsme vycházeli při výrobě našich kotoučů. Ty jsou připraveny na ty největší výzvy.

Odolné proti korozi

Jemná prášková barva chrání proti korozi a dodává kotoučům luxusní vzhled.

100% garance spokojenosti

Veškeré zakoupené zboží můžete do 30 dnů zdarma vrátit bez udání důvodu. To znamená, že zboží, které chcete vrátit, u Vás zdarma vyzvedneme a peníze Vám vrátíme na Vámi zvolený účet do 2 pracovních dnů po navrácení zboží. Stačí nám napsat na info@stronggear.eu nebo zavolat na +420 777670947. Vrácení zboží má 2 podmínky - zboží musíte řádně zabalit, aby se při přepravě nepoškodilo a zakoupené zboží nesmí být poškozené. Garance slouží k prohlédnutí zboží, ne k jeho opakovanému použití.

Parameter
Farbe Schwarz
Price information After you place your order, we will get back to you with shipping quotation., The price includes one piece of plate., The set contains 2 plates of each weight.
Material sseisen
Durable finish Yes
Plate diameter 1,25 kg - 12,8 cm, 2,5 kg - 19,7 cm, 5 kg - 26,7 cm, 15 kg - 45 cm, 20 kg - 45 cm
Hole diameter 30 mm
Plate Width 1,25 kg - 21 mm, 2,5 kg - 23,5 mm, 5 kg - 28 mm, 10 kg - 37,5 mm, 15 kg - 26 mm, 20 kg - 35 mm
Gewicht 1,25 kg, 2,5 kg, 5 kg, 10 kg, 15 kg, 20 kg