Body Toning Bar - Stangengewicht: 1 kg

star 1 star 2 star 3 star 4 star 5 (1)Rating value is 5 of 5
15 Punkte für das Treusystem

An exhausting cardio workout with a Body Toning Bar! Length 120 cm with a diameter of 3 cm. Create a versatile workout in your home gym or in the hall and have a lot of fun with the Bodybar. Mehr

Hersteller: TRUESTEEL Produktkode: P00426-1 Versand und Zahlung

15,36 € mit MwSt.

Präzisieren Sie die Produktwahl
Diese Variante existiert nicht

Auf Lager - Produkt ist auf Lager
Stk.

An exhausting cardio workout with a Body Toning Bar! Length 120 cm with a diameter of 3 cm. Create a versatile workout in your home gym or in the hall and have a lot of fun with the Bodybar. Mehr

Hersteller: TRUESTEEL Produktkode: P00426-1 Versand und Zahlung

Zažijte vyčerpávající kardio trénink díky aerobik čince!

Pokud Vás cvičení s vlastní váhou přestává bavit a chtěli byste tréninky doplnit o cvičební pomůcku, tak Body Toning Bar Aerobic tyč je přesně pro Vás. Jedná se o cvičební tyč, díky které můžete sestavit vyčerpávající trénink na procvičení celého těla. Předností tyče je její délka 120 cm, což Vám zlepší flexibilitu i koordinaci těla při různých cvicích. Velkou výhodou tyče například oproti kettlebellu, je protiskluzový pogumovaný povrch pro perfektní úchop – nevypadne Vám z ruky ani pokud budete mít zpocené dlaně. Disponuje dalšími výhodami, jako je možnost tyč uchopit do vertikální polohy, držet ji za oba konce pro lepší rozsah pohybu, jakkoliv otáčet ad. Dejte sbohem nudným a stereotypním tréninkům a zažijte spoustu zábavy s Toning Bar!

Pro všechny sportovce

Aerobik tyč je vhodná jak pro začátečníky, tak nejsilnější sportovce. Tyč můžete využít i v rámci strečinku před silovým tréninkem. Perfektně zahřejete svaly a protáhnete tělo, aby byl Váš trénink ještě efektivnější.

Všestranné využití

Toning Bar můžete využít jak na posilování doma, tak v halách pro skupinový trénink. Kreativitě tréninku se meze nekladou a s aerobik činkou to platí obzvlášť. Posilujte ve stoje, v leže, na kolenou, zkrátka v jakékoliv poloze Vás napadne pro maximální vystresování svalů. Tyč je také parádní na kruhový trénink. Věřte, že zastávka u tyče Vám dá zabrat!

Barevné provedení

Tyče nabízíme v několika barvách podle její hmotnosti. Pokud budete vlastnit více těchto tyčí, tak jednoduše vyberete Toning Bar podle Vašich potřeb. Mimo barevné provedení podle váhy je na obou koncích tyče znázorněna hmotnost, abyste hned věděli, s jakou váhou cvičíte. 

Prostorově nenáročná

Díky její prostorové nenáročnosti můžete tyč využít opravdu kdekoliv a pohodlně ji umístit mezi ostatní cvičební pomůcky nebo ji jen tak opřít o zeď. Nebude Vám překážet ani v malém cvičebním prostoru. 

Hlavní výhody aerobik činky Body Toning Bar:

  • protiskluzový pogumovaný povrch pro perfektní úchop
  • všestrannost využití – cvičte dřepy, výpady, různá kardio cvičení, vytvořte kruhový trénink ad.
  • vhodná pro všechny sportovce – nezáleží jestli zvedáte 100 kg nebo začínáte cvičit
  • různé barevné zakončení dle hmotnosti
  • vyznačená váha na plastovém zakončení pro maximální přehlednost 
  • prostorově nenáročná
  • 100% uspokojení ze cvičení

100% garance spokojenosti

Veškeré zakoupené zboží můžete do 30 dnů zdarma vrátit bez udání důvodu. To znamená, že zboží, které chcete vrátit, u Vás zdarma vyzvedneme a peníze Vám vrátíme na Vámi zvolený účet do 2 pracovních dnů po navrácení zboží. Stačí nám napsat na info@stronggear.eu nebo zavolat na +420 777670947. Vrácení zboží má 2 podmínky - zboží musíte řádně zabalit, aby se při přepravě nepoškodilo a zakoupené zboží nesmí být poškozené. Garance slouží k prohlédnutí zboží, ne k jeho opakovanému použití.

Parameter
Farbe 1 kg - gelb, 2 kg - orange, 3 kg - rosa, 4 kg - lila, 5 kg - blau
Länge 120 cm
Grifflänge 109 cm
Price information The price shown is for one item.
Sold separately Power Bands, Fitness Mat
Material Stahl
Rutschfeste Oberfläche Ja
Griff Diameter 30 mm
Gewicht 1 kg, 2 kg, 3 kg, 4 kg, 5 kg