Bilateral Leg Press Machine

star 1 star 2 star 3 star 4 star 5 (1)Rating value is 5 of 5
3 846 Punkte für das Treusystem

Bilateral Leg Press offers you an intense leg training. You can train your legs separately or both at the same time. It offers a wide range of exercise options thanks to its adjustable backrest, extra-wide footrest and resistance band holders. The Leg Press has 4 plate holders for perfect organization and a solid, durable construction for maximum safety during exercise. Mehr

Hersteller: TRUESTEEL Produktkode: NM0038 Versand und Zahlung

3846 € mit MwSt.

Präzisieren Sie die Produktwahl
Diese Variante existiert nicht

Stk.

Bilateral Leg Press offers you an intense leg training. You can train your legs separately or both at the same time. It offers a wide range of exercise options thanks to its adjustable backrest, extra-wide footrest and resistance band holders. The Leg Press has 4 plate holders for perfect organization and a solid, durable construction for maximum safety during exercise. Mehr

Hersteller: TRUESTEEL Produktkode: NM0038 Versand und Zahlung

Zamilujte si Leg day

Náš bilaterální Leg Press Vám umožní při cvičení perfektně izolovat kvadricepsy, hamstringy a lýtkové svaly. Pomáhá posílit svaly v dolní části těla, zvyšuje vytrvalost a zlepšuje Vaši rovnováhu a stabilitu. Jednou z hlavních výhod tohoto propracovaného stroje je snadný přechod z oboustranného cvičení nohou na jednostranné. Možnost cvičit pouze jednou nohou je zásadní výhodou například pro rehabillitační účely, nebo pro sportovce s disbalancemi. Jednostranné cvičení slouží i jako prevence disbalancí. Při oboustranných cvicích se často podvědomě spoléháte na dominantní stranu, díky čemuž si můžete časem vytvářet svalovou nerovnováhu.

Jelikož je Leg Press cvičení v sedě, klade menší zátěž na vaše klouby než běh nebo skákání. Díky tomu je zvláště užitečný pro ty, kteří mají bolesti kloubů nebo se zotavují po zranění. Protože Leg Press nijak výrazně nenamáhá horní část těla, je užitečný i pro rehabilitaci.

Leg press vyžaduje správnou formu, ale je jednodušší než dřep, takže je vhodný i pro začátečníky. Začátečníci mohou při dřepu ztrácet rovnováhu kvůli problémům s pohyblivostí, flexibilitou nebo s nedostatečně vyvinutými svaly, zatímco při cvičení na leg pressu jste bezpečně opřeni.

Náš posilovací stroj Leg Press je vybaven extra širokou opěrkou noh pro maximální pohodlí při cvičení. Umožňuje Vám nastavit si opěrku zad, abyste si užili trénink přesně podle Vašich potřeb. Další výhodou stroje jsou 2 držáky na odporové gumy, díky kterým obohatíte svůj trénink o proměnlivý odpor. Navíc je stroj vybaven čtyřmi držáky na kotouče pro dokonale organizovaný cvičební prostor.

Polohovatelná opěrka

Sklon opěrky zad můžete snadno a rychle měnit. Dokonale si tak přizpůsobíte trénink Vašim konkrétním potřebám.

Široká platforma

Extra široká opěrka nohou zajistí dostatečný cvičební prostor sportovcům všech velikostí.  Změnou pozice chodidel můžete zacílit různé svaly. Opěrka má protiskluzový povrch pro ještě bezpečnější trénink.

Leg Press jednou nohou

Náš Leg Press Vám umožní zapojit každou nohu zvlášť. Lépe tak zacílíte svaly stehen, či přizpůsobíte trénink svalovým disbalancím. Jednostranné cvičení je ideální i pro sportovce s poraněním, nebo pro rehabilitaci.

Maximální pohodlí

Pohodlná, ale přesto příjemně pevná opěrka. Díky prémiové výplni budete mít při každém opakování pohodlí, o kterém se Vám ani nesnilo.

4 držáky na kotouče

Velkou předností Leg Pressu jsou 4 držáky na kotouče s průměrem 50 mm. Ty poskytují dostatečný prostor na velké množství kotoučů všech váhových kategorií. Dokonale si tak zorganizujete cvičební prostor.

2 držáky na odporové gumy

Díky dvěma držákům na odporové gumy budete moci při svém tréninku využívat všech výhod proměnlivého odporu.

Proč si pořídit posilovací stroj bilaterální Leg Press?

  • intenzivní procvičení dolních končetin
  • možnost cvičit každou nohu samostatně
  • 2 držáky na odporové gumy
  • 4 držáky na kotouče
  • polohovatelná opěrka zad
  • extra široká platforma
  • bezpečná a stabilní konstrukce
  • pohodlná opěrka
  • 100% uspokojení ze cvičení

Tento produkt lze objednat v jakémkoli barevném provedení dle vašich individuálních preferencí.

Pozn. Pro zachování maximální funkčnosti a bezpečnosti zůstanou bez zabarvení některé funkční prvky, jako např. šrouby a ložiska.

100% garance spokojenosti

Veškeré zakoupené zboží můžete do 30 dnů zdarma vrátit bez udání důvodu. To znamená, že zboží, které chcete vrátit, u Vás zdarma vyzvedneme a peníze Vám vrátíme na Vámi zvolený účet do 2 pracovních dnů po navrácení zboží. Stačí nám napsat na info@stronggear.eu nebo zavolat na +420 777670947. Vrácení zboží má 2 podmínky - zboží musíte řádně zabalit, aby se při přepravě nepoškodilo a zakoupené zboží nesmí být poškozené. Garance slouží k prohlédnutí zboží, ne k jeho opakovanému použití.

Parameter
Länge 264 cm
Material Stahl
Durable finish Yes
Sleevediameter 50 mm
Weite 170 cm
Höhe 121 cm