Belt Squat Machine - Farbe: Freiwählbare Farbe

2550 Punkte für das Treusystem

Professional Belt Squat machine for varied training and intensive strengthening of the lower body muscles. Belt Squats put significantly less strain on the back and knee joints than classic squats. The Belt Squat is ideal for athletes looking to spice up their training routine, target specific muscles or give aching joints a well-deserved rest. Mehr

Hersteller: TRUESTEEL Produktkode: NM0010-2 Versand und Zahlung

2550 € mit MwSt.

Präzisieren Sie die Produktwahl
Diese Variante existiert nicht
Ausverkauft Watch availability - Soon back in stock

Professional Belt Squat machine for varied training and intensive strengthening of the lower body muscles. Belt Squats put significantly less strain on the back and knee joints than classic squats. The Belt Squat is ideal for athletes looking to spice up their training routine, target specific muscles or give aching joints a well-deserved rest. Mehr

Hersteller: TRUESTEEL Produktkode: NM0010-2 Versand und Zahlung

Dejte sbohem zbytečnému zatěžování kolen a zad

Není dřep jako dřep - jedinečná varianta dřepu Belt Squat je toho důkazem! Belt Squat je cvik, který využívá tradiční dřepový pohyb, ale místo toho, aby celá váha těžké činky spočinula na Vašich ramenou a zádech, rozloží zátěž rovnoměrně na Vaše boky a spodní část těla. K tomu je využíván speciální zátěžový pás, který si připnete kolem pasu.

Důležitou výhodou cviku Belt Squat je, že umožňuje sportovci provádět dřepy bez zbytečného přetěžování páteře a horní části těla. Oproti klasických dřepům výrazně méně zatěžuje záda a kolenní klouby. Proto může být vhodnou alternativou pro ty, kteří v těchto oblastech prodělali zranění nebo trpí chronickou bolestí.

Další výhodou používání tohoto stroje je, že umožňuje provádět různé varianty dřepů, a dále řadu dalších cviků jako jsou shrugs, mrtvý tah s nataženýma nohama a různé druhy přítahů. Tato všestrannost z něj dělá ideální volbu pro každého, kdo chce zlepšit sílu spodní části těla a zároveň se chránit před zraněním. Tento vysoce variabilní stroj umožňuje perfektně zacílit různé svalové skupiny a pomáhá předcházet pocitu všednosti při tréninku. Své nezastupitelné místo si tak najde takřka v každé tréninkové rutině.

Náš posilovací stroj Belt Squat Vám nabízí skutečně unikátní tréninkový zážitek. Díky nastavitelnému úhlu platformy, extra široké platformě a více možnostem úchopu si užijete rozmanitý trénink. Navíc je stroj vybaven dvěma držáky na kotouče pro dokonale organizovaný cvičební prostor.

Nastavitelný sklon

Náš Belt Squat Vám umožňuje snadno a rychle měnit nastavení úhlu platformy. Dokonale si tak přizpůsobíte trénink Vašim konkrétním potřebám.

Široká platforma

Belt Squat disponuje extra širokou dvojitou platformou, která zajistí dostatečný cvičební prostor sportovcům všech velikostí. Protiskluzový povrch platformy dodává potřebný pocit bezpečí.

Nejen na dřepy

Se strojem lze provádět i jiné cviky než dřepy - při použití vhodných adaptérů lze na stroji cvičit např. přítahy na spodní záda, shrugs nebo Stiff Legged Deadlift.

Robustní ocelové jekly

Robustní jekly čtvercového tvaru dodávají pocit bezpečí a jistoty při každém cviku. Svým luxusním vzhledem stroj vynikne v každé posilovně.

2 držáky na kotouče

Velkou předností stroje jsou 2 držáky na kotouče s průměrem 50 mm. Ty poskytují dostatečný prostor na velké množství kotoučů všech váhových kategorií. Dokonale si tak zorganizujete cvičební prostor.

Protiskluzové podložky

Maximálně stabilní stroj je Vám k ničemu, pokud Vám na zemi ujíždí. Proto je Belt Squat opatřen protiskluzovými podložkami, které zabrání pohybu po zemi.

Proč si pořídit posilovací stroj na dřepy Belt Squat?

  • široké cvičební možnosti
  • nastavitelný sklon platformy
  • robustní bezpečnostní páka
  • extra široká dvojitá platforma
  • dřepy, které šetří Vaše záda
  • více možností úchopu
  • 2 držáky na kotouče
  • bezpečná a stabilní konstrukce
  • 100% uspokojení ze cvičení

Tento produkt lze objednat v jakémkoli barevném provedení dle vašich individuálních preferencí.

Pozn. Pro zachování maximální funkčnosti a bezpečnosti zůstanou bez zabarvení některé funkční prvky, jako např. šrouby a ložiska.

100% garance spokojenosti

Veškeré zakoupené zboží můžete do 30 dnů zdarma vrátit bez udání důvodu. To znamená, že zboží, které chcete vrátit, u Vás zdarma vyzvedneme a peníze Vám vrátíme na Vámi zvolený účet do 2 pracovních dnů po navrácení zboží. Stačí nám napsat na info@stronggear.eu nebo zavolat na +420 777670947. Vrácení zboží má 2 podmínky - zboží musíte řádně zabalit, aby se při přepravě nepoškodilo a zakoupené zboží nesmí být poškozené. Garance slouží k prohlédnutí zboží, ne k jeho opakovanému použití.

Parameter
Länge 211 cm
Sold separately Pulley attachments
Material Stahl
Durable finish Yes
Sleevediameter 50 mm
Weite 132 cm
Höhe 150 cm