Beast X Dumbbell Rack - Ständerart: Für Sechskanthanteln

284 Punkte für das Treusystem

Steel Beast X Dumbbell Rack for perfect arrangement of one-handed dumbbells. Premium stability thanks to the massive base. Adjustable non-slip pads. Possibility to place up to 10 pairs of dumbbells. The maximum load is 200 kg. Mehr

Hersteller: TRUESTEEL Produktkode: P00388-2 Versand und Zahlung

284 € mit MwSt.

Präzisieren Sie die Produktwahl
Diese Variante existiert nicht
Ausverkauft Watch availability - Soon back in stock

Steel Beast X Dumbbell Rack for perfect arrangement of one-handed dumbbells. Premium stability thanks to the massive base. Adjustable non-slip pads. Possibility to place up to 10 pairs of dumbbells. The maximum load is 200 kg. Mehr

Hersteller: TRUESTEEL Produktkode: P00388-2 Versand und Zahlung

Všechny jednoručky na jednom místě

Všichni máme rádi pocit, kdy jsou jednoručky uspořádané a organizované podle váhy. Díky tomuto stojanu toho jistě můžete docílit! Není nic horšího, než přijít do fitness centra a zdržovat se s hledáním jednoručních činek po celé posilovně. Díky našemu stojanu Beast X Dumbell Rack budete mít všechny jednoručky na jednom místě a připravené ihned ke cvičení. Je vyrobený z nejkvalitnější oceli o rozměrech profilu základny 50 x 70 x 2 mm. Díky svému nadčasovému vzhledu je vhodný jak do fitness center, tak domácích posiloven. Konstrukce je navržena do posledního detailu tak, abyste mohli stojan postavit přesně tam, kam potřebujete. Ušetřete prostor na umístění dalších stojanů, posilovacích lavic nebo klecí a dejte přednost praktickému stojanu Beast X Dumbell Rack.

Ochranné oplastování 

Úchyty pro uložení jednoručních činek jsou překryty ochranným plastem. Chraňte své činky před poškrábáním. Oplastování také pomáhá prodloužit životnost držáku a udržuje ho ve vynikajícím stavu.

Prémiová stabilita

Díky svařované oceli na stranách základny se Vám nestane, aby se stojan převrátil při manipulaci s činkou. Rám s držáky namontujete na základnu a připevníte ho z obou stran. Díky tomu je konstrukce vysoce odolná vůči těžkým jednoručkám.

Protiskluzové podložky

Velkou výhodou jsou nastavitelné protiskluzové podložky, které můžete dokonale přizpůsobit nerovnostem podlahy. Zajistí stabilitu na površích, kde je vyžadována. Chrání podlahu před poškozením a výborně tlumí otřesy a vibrace.

10 párů činek

Robustní stojan umožňuje položit až 10 párů jednoruček. Vy tak budete mít maximálně organizovaný cvičební prostor. Během tréninku vyberete přehledně činku, kterou přesně potřebujete. Umožňuje Vám to velmi efektivně cvičit intervalový trénink pro zlepšení výkonu, vytrvalosti a vybudování obrovské síly.

Maximální zatížení 200 kg

Prémiová nosnost stojanu je důkazem kvalitního zpracování s důrazem na detail. Díky vysoké nosnosti stojan bez problému zvládne i těžké činky pro ty nejsilnější sportovce.

Kompaktní rozměry

Ušetřete spoustu místa a netrapte se s přemísťováním strojů kvůli stojanu na jednoruční činky. Základna disponuje rozměry 56,6 x 59,2 cm. Výška nakládacího rámu s držáky je 129,5 cm, což Vám umožňuje bez problému položit na stojan například sadu 1 - 10kg činek. Stojan je perfektním doplňkem do každé posilovny. 

Proč si pořídit stojan na jednoručky Beast Dumbell Rack?

 • maximální zatížení 200 kg
 • konstrukce vyrobena z nejkvalitnější oceli 
 • prémiová odolnost a stabilita 
 • nastavitelné protiskluzové podložky
 • ochranné oplastování držáků 
 • možnost položit až 10 párů činek
 • moderní vzhled
 • ušetření místa pro další fitness pomůcky a stroje
 • vhodný do fitness center i domácích posiloven
 • kompaktní rozměry pro snadnou manipulaci
 • dokonalý pomocník pro organizaci činek

100% garance spokojenosti

Veškeré zakoupené zboží můžete do 30 dnů zdarma vrátit bez udání důvodu. To znamená, že zboží, které chcete vrátit, u Vás zdarma vyzvedneme a peníze Vám vrátíme na Vámi zvolený účet do 2 pracovních dnů po navrácení zboží. Stačí nám napsat na info@stronggear.eu nebo zavolat na +420 777670947. Vrácení zboží má 2 podmínky - zboží musíte řádně zabalit, aby se při přepravě nepoškodilo a zakoupené zboží nesmí být poškozené. Garance slouží k prohlédnutí zboží, ne k jeho opakovanému použití.

Parameter
Länge 56,6 cm
Sold separately Dumbbells
Material Stahl
Max Tragkraft 200 kg
Antislip pads Yes
Weite 59,2 cm
Gewicht 18 kg
Höhe 134,5 cm