Beast Leg Press/Hacken Squat machine

star 1 star 2 star 3 star 4 star 5 (1)Rating value is 4 of 5
1 384 Punkte für das Treusystem

Beast LegPress/Hacken Squat robust weight machine. Build huge legs with this versatile machine. Mehr

Hersteller: TRUESTEEL Produktkode: P00419 Versand und Zahlung

1384 € mit MwSt.

Letztes auf Lager - Last few pieces in stock. May sold out soon
Stk.

Beast LegPress/Hacken Squat robust weight machine. Build huge legs with this versatile machine. Mehr

Hersteller: TRUESTEEL Produktkode: P00419 Versand und Zahlung

Multifunkční posilovací stroj 3v1

Chtěli byste vypracovat svaly dolních končetin od lýtek až po kvadricepsy k nepoznání, ale nemáte dostatek místa na několik strojů? Nevadí, máme pro Vás řešení, jak ušetřit místo a zároveň vybudovat svalnaté nohy díky jedinému stroji! Posilovací stroj Beast 3v1 umožňuje odcvičit leg press, různé variace hacken dřepů i výpony na lýtka. 

Proč kupovat tři stroje, když je lze snadno nahradit jediným?

Často se setkáte s možností koupit zvlášť stroj na hacken dřep, výpony na lýtka nebo na leg press, což může být nákladné a zabere Vám to spoustu místa v posilovně. Díky našemu multifunkčnímu stroji můžete využít ušetřený prostor na další vybavení a rozšířit tak možnosti cviků pro Vaše klienty. Ušetření prostoru a peněz je jen zlomkem výhod, které posilovací stroj Beast 3v1 nabízí – prémiové polstrování opěrek pro pohodlné cvičení, plynulý pojízdný mechanismus, výškově nastavitelná plošina pro výpony na lýtka, a to zdaleka není vše!

Posilovací stroj - nastavitelné opěrky

Nastavitelné plošiny s odnímatelnou opěrkou

Některé konkurenční stroje mají složité nastavování opěrek i plošin, což Vás zbytečně zdržuje od cvičení – my chceme, abyste cvičili efektivně! Ať už chcete cvičit leg press nebo hacken dřep, tak si dokážete rychle nastavit plošiny do pozice, kterou přesně potřebujete. Opěrku jednoduše vyjmete a nasadíte na plošinu podle toho, jaký cvik chcete cvičit. Ke stabilizaci opěrky je plošina vybavena několika otvory. 

Posilovací stroj - masivní konstrukce

Masivní konstrukce

Posilovací stroj je vyroben z bytelné oceli s důrazem na detail při zpracování. Maximálně odolný materiál vůči vysoké zátěži – nosnost až 500 kg! Beast 3v1 můžete také přivrtat do země. Nestane se Vám, že by se konstrukce jakkoliv hýbala i při naložení vysoké zátěže. Proto je vhodná i pro ty nejsilnější z vás.

Posilovací stroj - pružinový doraz

Zajištění s pružinovým dorazem

Další výhodou stroje jsou dlouhá madla se čtyřmi zarážkami pro bezpečné zajištění závaží po ukončení série. Madla jsou vybavena pružinovým dorazem pro tiché zajištění. Pružiny také chrání madla před poškozením.

Posilovací stroj - bezpečnostní doraz

Nastavitelný bezpečnostní doraz

Minimalizuje riziko zranění při případné disbalanci nebo selhání svalů. Doraz je nastavitelný a zaručuje maximální bezpečnost při cvičení. 

Posilovací stroj - lineární ložiska

Robustní lineární ložiska

Posilovací stroj je vybaven pojízdným mechanismem, který zajišťuje plynulý pohyb i při velké zátěži. Cvičte kontrolovaně a bezpečně. Průměr nakládací části je 50 mm. Na trny můžete naložit standardní olympijské kotouče.

Posilovací stroj - držáky na kotouče

4 držáky na kotouče

Stroj je vybaven čtyřmi držáky na kotouče pro dokonale organizovaný cvičební prostor. Už nikdy nezakopávejte o kotouče válející se po podlaze. Držáky Vám nabízí dostatečný prostor pro naložení spousty kotoučů všech váhových kategorií. 

Hlavní výhody posilovacího stroje Beast LegPress/Hack Squat:

 • Masivní konstrukce z kvalitní oceli pro maximální stabilitu
 • Jednoduché nastavení plošin
 • Maximální nosnost 500 kg
 • Odnímatelná opěrka na záda
 • Odnímatelná malá plošina – možnost cvičit výpony na lýtka
 • Zajištění závaží s pružinovým dorazem
 • Nastavitelný doraz u sedátka
 • Robustní lineární ložiska
 • 4 držáky na kotouče
 • Prémiové polstrování opěrek na záda a ramena
 • Průměr držáků na kotouče 50 mm
 • Možnost upevnění k zemi
 • Úchyty u opěrek na ramena a sedátka
 • Možnost cvičit s expandéry Power Bands

100% garance spokojenosti

Veškeré zakoupené zboží můžete do 30 dnů zdarma vrátit bez udání důvodu. To znamená, že zboží, které chcete vrátit, u Vás zdarma vyzvedneme a peníze Vám vrátíme na Vámi zvolený účet do 2 pracovních dnů po navrácení zboží. Stačí nám napsat na info@stronggear.eu nebo zavolat na +420 777670947. Vrácení zboží má 2 podmínky - zboží musíte řádně zabalit, aby se při přepravě nepoškodilo a zakoupené zboží nesmí být poškozené. Garance slouží k prohlédnutí zboží, ne k jeho opakovanému použití.

Parameter
Sold separately Plates, Power Bands
Max Tragkraft 500 kg
Durable finish Yes
Gewicht 205 kg