Bag Rack

star 1 star 2 star 3 star 4 star 5 (1)Rating value is 4 of 5
228 Punkte für das Treusystem

Steel bag stand with a robust base for maximum structural stability. Possibility to place up to 10 bags. Adjustable non-slip pads. Perfectly organized exercise space. Mehr

Hersteller: TRUESTEEL Produktkode: P00393 Versand und Zahlung

228 € mit MwSt.

Letztes auf Lager - Last few pieces in stock. May sold out soon
Stk.

Steel bag stand with a robust base for maximum structural stability. Possibility to place up to 10 bags. Adjustable non-slip pads. Perfectly organized exercise space. Mehr

Hersteller: TRUESTEEL Produktkode: P00393 Versand und Zahlung

Nenechte posilovací vaky ležet ladem

Masivní stojan na posilovací vaky, díky kterému bude váš cvičební prostor dokonale uspořádaný. Uvolníte spoustu místa v posilovně na další fitness vybavení. Je vyrobený z nejkvalitnější oceli o rozměrech profilu 70 x 50 x 2 mm. Poskytuje praktické řešení pro skladování posilovacích vaků jak v komerční posilovně, tělocvičně, tak v domácí posilovně. Umožňuje velmi snadný přístup k posilovacím vakům během tréninku. Máte je ihned po ruce a připravené ke cvičení. Můžete si je například položit do stojanu vzestupně podle váhy a mít vždy místo pro všechny Vaše posilovací vaky. Pokud ještě nemáte žádný posilovací vak, tak doporučujeme projít naše oblíbené Powerbag nebo Bulharské pytle. Uvidíte, že se ve stojanu budou jistě vyjímat.

10 robustních držáků

Stojan umožňuje položit až 10 posilovacích vaků. Precizně tvarované držáky zaručují maximální stabilitu vaku při jeho manipulaci. Prostor mezi držáky se zvětšuje odshora dolů v rozmezí 19,9 cm – 29,7 cm, přičemž nejširší prostor je mezi prvním a druhým držákem odspodu (29,7 cm). 

Protiskluzové podložky

Předností stojanu jsou nastavitelné protiskluzové podložky, které můžete dokonale přizpůsobit nerovnostem podlahy. Zajistí stabilitu na površích, kde je vyžadována. Chrání podlahu před poškozením a výborně tlumí otřesy a vibrace.

Stabilní základna

Díky svařované oceli na stranách základny se Vám nestane, že by se stojan při manipulaci s posilovacím vakem převrátil. Stojan je vybaven dvěma bytelnými rámy, které namontujete na základnu a připevníte je z obou stran. Disponuje rozměry 66,2 x 64 cm. 

Maximální úspora místa

Díky svému vertikálnímu tvaru nezabere v posilovně skoro žádné místo. Proto je náš stojan navržený tak, aby byl vhodný do jakékoliv posilovny, a vy ho mohli dokonale přizpůsobit Vašim požadavkům.

Hlavní výhody stojanu na posilovací vaky Bag Rack:

  • možnost položit až 10 posilovacích vaků 
  • vyroben z oceli odolné vůči vysoké zátěži
  • maximálně stabilní konstrukce
  • kvalitní povrchová úprava
  • nastavitelné protiskluzové podložky
  • maximální nosnost 300 kg
  • vhodný do všech fitness center i domácích posiloven
  • přehled mezi posilovacími vaky

100% garance spokojenosti

Veškeré zakoupené zboží můžete do 30 dnů zdarma vrátit bez udání důvodu. To znamená, že zboží, které chcete vrátit, u Vás zdarma vyzvedneme a peníze Vám vrátíme na Vámi zvolený účet do 2 pracovních dnů po navrácení zboží. Stačí nám napsat na info@stronggear.eu nebo zavolat na +420 777670947. Vrácení zboží má 2 podmínky - zboží musíte řádně zabalit, aby se při přepravě nepoškodilo a zakoupené zboží nesmí být poškozené. Garance slouží k prohlédnutí zboží, ne k jeho opakovanému použití.

Parameter
Länge 64 cm
Max Tragkraft 300 kg
Number of holders 10 ks
Antislip pads Yes
Dimensions of steel square tubes 70 x 50 x 2 mm
Weite 66 cm
Gewicht 30 kg
Höhe 155 cm