Agility ladder - Länge: 9 m

star 1 star 2 star 3 star 4 star 5 (3)Rating value is 5 of 5
19 Punkte für das Treusystem

Include the agility ladder in your training and take your physique to a higher level! Yellow crossbars, durable belts and much more!
Mehr

Hersteller: TRUESTEEL Produktkode: P00442-8 Versand und Zahlung

19,73 € mit MwSt.

Präzisieren Sie die Produktwahl
Diese Variante existiert nicht

Letztes auf Lager - Last few pieces in stock. May sold out soon
Stk.

Include the agility ladder in your training and take your physique to a higher level! Yellow crossbars, durable belts and much more!
Mehr

Hersteller: TRUESTEEL Produktkode: P00442-8 Versand und Zahlung

Zvyšte svou koordinaci pohybů a celkovou agilitu!

Tréninkový žebřík je cvičební pomůcka, díky které zvýšíte svou celkovou agilitu. Stal se natolik oblíbenou cvičební pomůckou v mnoha sportech, že se žebříkem trénují i vrcholí sportovci. A není se čemu divit, za málo peněz získáte opravdu hodně muziky a Vaše tréninky budou daleko efektivnější než kdy dříve. Předností našeho koordinačního žebříku jsou ploché plastové příčky a odolné popruhy, které odolají i dlouhým každodenním tréninkům. Setkali jsme se s žebříkem, který byl vybaven kulatými příčkami, což je při intenzivním cvičení nepohodlné a při špatném došlápnutí riskujete zranění. Cvičte bezpečně a kontrolovaně s naším koordinačním žebříkem a posuňte svou kondici na jiný level!

Koordinační žebřík - všestrannost

Všestrannost využití

Koordinační žebřík je oblíbenou cvičební pomůckou ve sportech jako je tenis, basketbal, fotbal, florbal ad. Můžete ho využít v domácí posilovně, v hale, v crossfit gymu, na venkovním hřišti ad. Díky svému jednoduchému použití je vhodný opravdu kdekoliv. Můžete ho využít i za nepříznivého počasí na fotbalovém hřišti nebo sestavit kruhový trénink na workout hřišti. Díky své všestrannosti se stane Vaši nejoblíbenější cvičební pomůckou!

Agility ladder - prostorová nenáročnost

Prostorově nenáročný

I když po rozložení dosahuje žebřík několika metrů, tak po složení o něm skoro nebudete vědět. Jednoduše žebřík poskládáte a uložíte kam potřebujete, třeba mezi ostatní fitness pomůcky. Ani v domácí posilovně Vám nebude překážet.  

Koordinační žebřík - široká škála cviků

Neomezené možnosti cviků

Žebřík můžete sestavit podle vašich požadavků a vytvořit tak širokou škálu cviků. Nejčastějšími cviky jsou Icky shuffle, Reverse crossover, Two foot sideways a mnoho dalších. Nezáleží, jestli jste vrcholový sportovec nebo začátečník, intervalový trénink se žebříkem dá zabrat i těm nejzkušenějším. 

Koordinační žebřík - zvýšení agility

Zvýšení rychlosti a agility

Při cvičení s koordinačním žebříkem zvyšujete svou rychlost a celkovou agilitu. Zlepšujete také změnu směru, což je extrémně důležité při sportech jako je tenis, basketbal ad. Budete moct efektivněji kontrolovat své tělo a rychle reagovat na protivníka například během zápasu. 

Hlavní výhody koordinačního žebříku Agility Ladder:

  • odolný materiál příček i popruhů
  • pestrá žlutá barva příček pro jednoduché nalezení žebříku např. v trávě na fotbalovém hřišti
  • všestrannost využití – v hale, na hřišti, v crossfit gymech, domací posilovně ad.
  • prostorově nenáročný
  • rozvíjíte své pohybové dovednosti
  • zábavný prvek i pro skupinový trénink
  • umožňuje cvičit širokou škálu cviků na procvičení celého těla
  • 100% uspokojení ze cvičení

100% garance spokojenosti

Veškeré zakoupené zboží můžete do 30 dnů zdarma vrátit bez udání důvodu. To znamená, že zboží, které chcete vrátit, u Vás zdarma vyzvedneme a peníze Vám vrátíme na Vámi zvolený účet do 2 pracovních dnů po navrácení zboží. Stačí nám napsat na info@stronggear.eu nebo zavolat na +420 777670947. Vrácení zboží má 2 podmínky - zboží musíte řádně zabalit, aby se při přepravě nepoškodilo a zakoupené zboží nesmí být poškozené. Garance slouží k prohlédnutí zboží, ne k jeho opakovanému použití.

Parameter
Farbe Gelb
Länge 3 m, 4,5 m, 6 m, 9 m