Adjustable Squat Box - Farbe: Freiwählbare Farbe

star 1 star 2 star 3 star 4 star 5 (1)Rating value is 5 of 5
208 Punkte für das Treusystem

The Squat Box will help you fine-tune your squat technique to perfection. Thanks to the box, you better engage the muscles of the posterior chain, gain greater control over the movement when squatting, avoid unnecessary overloading of the knees, adjust the height exactly according to your needs... Mehr

Hersteller: TRUESTEEL Produktkode: NM0074-3 Versand und Zahlung

208 € mit MwSt.

Präzisieren Sie die Produktwahl
Diese Variante existiert nicht
Ausverkauft Watch availability - Soon back in stock

The Squat Box will help you fine-tune your squat technique to perfection. Thanks to the box, you better engage the muscles of the posterior chain, gain greater control over the movement when squatting, avoid unnecessary overloading of the knees, adjust the height exactly according to your needs... Mehr

Hersteller: TRUESTEEL Produktkode: NM0074-3 Versand und Zahlung

Proč zařadit Box Squat do tréninku?

Box Squats, nebo-li dřepy do sedu na box, jsou úžasnou alternativou k běžným dřepům, protože pomáhají zachovat správnou formu a techniku dřepu. Proto jsou zvláště užitečné pro začátečníky. Ovšem dřepy do sedu jsou perfektním cvikem i pro zkušené sportovce, zejména pro vzpěrače, kteří chtějí překonat osobní rekord nebo silovou stagnaci.

Box Squat vám pomůže zajistit vyšší kontrolu nad pohybem než obyčejný dřep, protože se musíte úplně posadit, než se vrátíte zpět do vzpřímené polohy. Když děláte obyčejný dřep, vaše těžiště má tendenci být více vpředu než v případě box squatů. Zároveň vás dřepy na box donutí mít holeně téměř v kolmém úhlu. Díky tomu můžete lépe zapojit svaly zadního řetězce, hlavně hamstringy a hýžďové svaly.

Mechanika dřepu na box snižuje nadměrné přetěžování kolen, proto je tento cvik perfektní alternativou pro sportovce s bolestmi kolenních kloubů. Při správném a pravidelném provádění pomáhají dřepy do sedu na box zlepšit svalovou flexibilitu a rozsah pohybu. To je obvzlášť důležité, protože dřep je pohyb, který pravidelně děláme i v každodenním životě.

Hlavní výhody našeho nastavitelného Squat Boxu

Vždy stejný dřep: Squat box Vám nedá jinou možnost, než při každém jednotlivém dřepu udržovat stejnou hloubku, což vám pomůže dosáhnout konzistentního dřepu.

Individuální nastavení: Se Squat boxem si snadno nastavíte přesně takovou hloubku dřepu, kterou potřebujete.

Snadné sledování pokroku: Díky nastavitelné výšce můžete jednoduše sledovat svůj progress.

Pevná konstrukce: Odolná konstrukce Vám při cvičení zajistí maximální jistotu a bezpečí.

Power bands

Nastavitelná výška

Na našem Squat Boxu můžete snadno a rychle nastavovat požadovanou výšku v rozmezí 30 - 45 cm.

Squat box

Široká platforma

Squat Box disponuje širokou platformou, která zajistí dostatečný cvičební prostor sportovcům všech velikostí. Protiskluzový povrch platformy dodává potřebný pocit bezpečí.

box na dřepy

Nejen na dřepy!

Squat Box rozhodně nemusíte používat jen na dřepy - můžete ho použít jako plyobox pro rozvoj dynamiky a výbušnosti.

Proč si pořídit nastavitelný Squat Box?

  • zdokonalení techniky a formy dřepu
  • posílení svalů zadního řetězce
  • nastavitelná výška
  • zabraňuje přetěžování kolen
  • kompaktní rozměry
  • bezpečná a stabilní konstrukce
  • rozmanité využití
  • 100% uspokojení ze cvičení

100% garance spokojenosti

Veškeré zakoupené zboží můžete do 30 dnů zdarma vrátit bez udání důvodu. To znamená, že zboží, které chcete vrátit, u Vás zdarma vyzvedneme a peníze Vám vrátíme na Vámi zvolený účet do 2 pracovních dnů po navrácení zboží. Stačí nám napsat na info@stronggear.eu nebo zavolat na +420 777670947. Vrácení zboží má 2 podmínky - zboží musíte řádně zabalit, aby se při přepravě nepoškodilo a zakoupené zboží nesmí být poškozené. Garance slouží k prohlédnutí zboží, ne k jeho opakovanému použití.

Parameter
Länge 57 cm
Max Tragkraft 300 kg
Weite 57 cm
Gewicht 35 kg