Pulley adapter - two-handed triceps rope
Pulley adapter - two-handed triceps rope

Adaptér na kladku – tricepsové lano obouruční

20 Punkte für das Treusystem

Build huge triceps with the Pulley Triceps Rope. Quality nylon rope, plastic end. Treat yourself to an exhausting triceps workout with our rope!
Mehr

Produktkode: P00428 Versand und Zahlung

20,40 € mit MwSt.

Ausverkauft Watch availability - Soon back in stock

Build huge triceps with the Pulley Triceps Rope. Quality nylon rope, plastic end. Treat yourself to an exhausting triceps workout with our rope!
Mehr

Produktkode: P00428 Versand und Zahlung

Brutální vystresování tricepsů díky lanu na kladku!

Chcete zažít trénink, při kterém Vás budou pálit tricepsy víc než kdy dříve? Díky kompaktním rozměrům a nízké ceně Vám umožňuje lano sestavit nadupaný trénink, při kterém perfektně zacílíte tricepsy. Mnohdy se setkáte s lanem bez ocelového nástavce na kladku, což je při cvičení velmi nepraktické. Takové lano je většinou tenké (menší průměr lana) a pro sportovce s velkou dlaní opravdu nepohodlné při cvičení. Naše lano Vám padne parádně do ruky a Vy tak budete moct vybudovat obrovské tricepsy. 

Nylonové lano

Adaptér je vyroben z velmi kvalitního nylonového lana s ocelovým nástavcem na kladku. Kvalitní materiály zaručují dlouhou životnost lana. Je téměř nezničitelné a odolné vůči vysoké zátěži. Naše lano disponuje také ideální délkou na cvičení. Pro vyšší sportovce je občas problém, pokud máte dlouhé lano a nízkou kladku. Při takovém problému musíte od kladky odstoupit a cvičení se stává komplikované. Vyzkoušejte naše lano a posuďte sami!

Široká škála cviků

Lano umožňuje procvičit velké množství cviků nejen na triceps. U nastavitelné kladky můžete procvičit zádové svalstvo, bicepsy, ramena, prsní svaly i břišní svaly. Záleží na Vás, do jaké polohy nastavíte kladku, lano už pak jednoduše zavěsíte a můžete cvičit. Přesvědčte se sami, jak jednoduché to je!

Plastové zakončení

Díky plastovému zakončení můžete opřít ruce při stahování kladky a nemusíte vynaložit extrémně moc síly pro udržení lana v rukách. Setkali jsme se s různými lany na kladku, které neměly plastové zakončení, vlastně neměly žádné zakončení. Taková lana jsou velmi nepraktická pro mnoho cviků ať už na triceps, tak na biceps. Dejte přednost praktičnosti s našim tricepsovým lanem!

Hlavní výhody tricepsového lana (adaptér na triceps):

  • Kvalitní nylonové lano
  • Plastové zakončení pro efektivnější cvičení
  • Ocelový nástavec pro zajištění na kladku
  • Extrémní odolnost
  • Vhodné k posilovací věži s kladkou
  • Neomezené možnosti cviků
  • Perfektní zacílení svalů
  • Za nízkou cenu získáte fitness pomůcku na procvičení mnoha svalových skupin

100% garance spokojenosti

Veškeré zakoupené zboží můžete do 30 dnů zdarma vrátit bez udání důvodu. To znamená, že zboží, které chcete vrátit, u Vás zdarma vyzvedneme a peníze Vám vrátíme na Vámi zvolený účet do 2 pracovních dnů po navrácení zboží. Stačí nám napsat na info@stronggear.eu nebo zavolat na +420 777670947. Vrácení zboží má 2 podmínky - zboží musíte řádně zabalit, aby se při přepravě nepoškodilo a zakoupené zboží nesmí být poškozené. Garance slouží k prohlédnutí zboží, ne k jeho opakovanému použití.

Parameter
Material Nylon, Plastik