Pulley adapter - two-handed triceps rope
Pulley adapter - two-handed triceps rope

Adaptér na kladku – tricepsové lano obouruční

star 1 star 2 star 3 star 4 star 5 (2)Rating value is 5 of 5
20 Punkte für das Treusystem

Build huge triceps with the Pulley Triceps Rope. Quality nylon rope, plastic end. Treat yourself to an exhausting triceps workout with our rope!
Mehr

Produktkode: P00428 Versand und Zahlung

20,40 € mit MwSt.

Ausverkauft Watch availability - Soon back in stock

Build huge triceps with the Pulley Triceps Rope. Quality nylon rope, plastic end. Treat yourself to an exhausting triceps workout with our rope!
Mehr

Produktkode: P00428 Versand und Zahlung

Brutální vystresování tricepsů díky lanu na kladku!

Chcete zažít trénink, při kterém Vás budou pálit tricepsy víc než kdy dříve? Díky kompaktním rozměrům a nízké ceně Vám umožňuje lano sestavit nadupaný trénink, při kterém perfektně zacílíte tricepsy. Mnohdy se setkáte s lanem bez ocelového nástavce na kladku, což je při cvičení velmi nepraktické. Takové lano je většinou tenké (menší průměr lana) a pro sportovce s velkou dlaní opravdu nepohodlné při cvičení. Naše lano Vám padne parádně do ruky a Vy tak budete moct vybudovat obrovské tricepsy. 

Nylonové lano

Adaptér je vyroben z velmi kvalitního nylonového lana s ocelovým nástavcem na kladku. Kvalitní materiály zaručují dlouhou životnost lana. Je téměř nezničitelné a odolné vůči vysoké zátěži. Naše lano disponuje také ideální délkou na cvičení. Pro vyšší sportovce je občas problém, pokud máte dlouhé lano a nízkou kladku. Při takovém problému musíte od kladky odstoupit a cvičení se stává komplikované. Vyzkoušejte naše lano a posuďte sami!

Široká škála cviků

Lano umožňuje procvičit velké množství cviků nejen na triceps. U nastavitelné kladky můžete procvičit zádové svalstvo, bicepsy, ramena, prsní svaly i břišní svaly. Záleží na Vás, do jaké polohy nastavíte kladku, lano už pak jednoduše zavěsíte a můžete cvičit. Přesvědčte se sami, jak jednoduché to je!

Plastové zakončení

Díky plastovému zakončení můžete opřít ruce při stahování kladky a nemusíte vynaložit extrémně moc síly pro udržení lana v rukách. Setkali jsme se s různými lany na kladku, které neměly plastové zakončení, vlastně neměly žádné zakončení. Taková lana jsou velmi nepraktická pro mnoho cviků ať už na triceps, tak na biceps. Dejte přednost praktičnosti s našim tricepsovým lanem!

Hlavní výhody tricepsového lana (adaptér na triceps):

  • Kvalitní nylonové lano
  • Plastové zakončení pro efektivnější cvičení
  • Ocelový nástavec pro zajištění na kladku
  • Extrémní odolnost
  • Vhodné k posilovací věži s kladkou
  • Neomezené možnosti cviků
  • Perfektní zacílení svalů
  • Za nízkou cenu získáte fitness pomůcku na procvičení mnoha svalových skupin

100% garance spokojenosti

Veškeré zakoupené zboží můžete do 30 dnů zdarma vrátit bez udání důvodu. To znamená, že zboží, které chcete vrátit, u Vás zdarma vyzvedneme a peníze Vám vrátíme na Vámi zvolený účet do 2 pracovních dnů po navrácení zboží. Stačí nám napsat na info@stronggear.eu nebo zavolat na +420 777670947. Vrácení zboží má 2 podmínky - zboží musíte řádně zabalit, aby se při přepravě nepoškodilo a zakoupené zboží nesmí být poškozené. Garance slouží k prohlédnutí zboží, ne k jeho opakovanému použití.

Parameter
Material Nylon, Plastik