Pulley adapter - triceps rope one-handed
Pulley adapter - triceps rope one-handed

Adaptér na kladku – tricepsové lano jednoruční

star 1 star 2 star 3 star 4 star 5 (6)Rating value is 5 of 5
12 Punkte für das Treusystem

One-handed pulley rope made of solid nylon in combination with a plastic end. You will perfectly target the triceps muscles. See for yourself! Mehr

Hersteller: TRUESTEEL Produktkode: P00429 Versand und Zahlung

12,40 € mit MwSt.

Ausverkauft Watch availability - Soon back in stock

One-handed pulley rope made of solid nylon in combination with a plastic end. You will perfectly target the triceps muscles. See for yourself! Mehr

Hersteller: TRUESTEEL Produktkode: P00429 Versand und Zahlung

Jednoruční lano na kladku pro obrovský triceps!

Vybudujte triceps k nepoznání a vyzkoušejte jednoruční tricepsové lano. Pokud se Vám stane, že dojdete do přeplněné posilovny a není volná žádná činka, se kterou byste cvičili triceps, tak zkuste naše jednoruční lano. Jednoduchá manipulace, kompaktní rozměry a dokonalá alternativa pro maximální zacílení tricepsů. Mnohdy se setkáte s lanem bez ocelového nástavce na kladku, což je při cvičení velmi nepraktické. Takové lano je většinou tenké (menší průměr lana) a pro sportovce s velkou dlaní opravdu nepohodlné při cvičení. Naše lano Vám padne parádně do ruky a Vy tak budete moct vybudovat obrovské tricepsy.  

Nylonové lano

Adaptér je vyroben z velmi kvalitního nylonového lana s ocelovým nástavcem na kladku. Kvalitní materiály zaručují dlouhou životnost lana. Je téměř nezničitelné a odolné vůči vysoké zátěži. Naše lano disponuje také ideální délkou na cvičení. Pro vyšší sportovce je občas problém, pokud máte dlouhé lano a nízkou kladku. Při takovém problému musíte od kladky odstoupit a cvičení se stává komplikované. Vyzkoušejte naše lano a posuďte sami!

Široká škála cviků

Parádním cvikem s jednoručním lanem je stahování horní kladky na triceps. Dalším oblíbeným cvikem je například stahování kladky s lanem přes hlavu. Možností cviků je opravdu spoustu. Záleží na Vás, které zařadíte do tréninkového plánu pro vybudování velkého tricepsu. 

Plastové zakončení

Díky plastovému zakončení můžete opřít ruku při stahování kladky a nemusíte vynaložit extrémně moc síly pro udržení lana v rukách. Setkali jsme se s různými lany na kladku, které neměly plastové zakončení, vlastně neměly žádné zakončení. Taková lana jsou velmi nepraktická pro mnoho cviků ať už na triceps, tak na biceps. Dejte přednost praktičnosti s našim tricepsovým lanem!

Hlavní výhody jednoručního tricepsového lana:

  • kvalitní nylonové lano
  • plastové zakončení pro efektivnější cvičení
  • ocelový nástavec pro zajištění na kladku
  • extrémní odolnost
  • vhodné k posilovací věži s kladkou
  • neomezené možnosti cviků
  • perfektní zacílení svalů
  • za nízkou cenu získáte fitness pomůcku na procvičení mnoha svalových skupin

100% garance spokojenosti

Veškeré zakoupené zboží můžete do 30 dnů zdarma vrátit bez udání důvodu. To znamená, že zboží, které chcete vrátit, u Vás zdarma vyzvedneme a peníze Vám vrátíme na Vámi zvolený účet do 2 pracovních dnů po navrácení zboží. Stačí nám napsat na info@stronggear.eu nebo zavolat na +420 777670947. Vrácení zboží má 2 podmínky - zboží musíte řádně zabalit, aby se při přepravě nepoškodilo a zakoupené zboží nesmí být poškozené. Garance slouží k prohlédnutí zboží, ne k jeho opakovanému použití.

Parameter
Material Nylon, Plastik