Rychlé info AKCE -16% Doprava ZDARMA
StrongBike ProStrongBike Pro

StrongBike Pro

Počet hvězdiček je 4 z 5
Skladem poslední kusy
15 870 Kč 18 880 Kč
13 115,70 Kč bez DPH

Možná se teď sami sebe ptáte – jak se liší cyklistický trenažér od ostatních fitness strojů simulujících jízdu na kole? Každý správný gymhead ví, že ačkoliv mají všechny tyto přístroje šlapky a lze s jejich pomocí trénovat vytrvalost, spalovat tuky a posilovat dolní končetiny i celé tělo, jsou mezi nimi zásadní rozdíly.

Největší rozdíl spočívá v odlišném držení těla během jízdy. Cyklistické trenažéry, jak už napovídá jejich název, mnohem věrněji simulují jízdu na skutečném kole, protože mají níže položená řídítka. Tělo se při jízdě prohne do předklonu, což je pozice, díky které můžete dosáhnout vyšší rychlosti, než je tomu u jiných přístrojů, které mají řídítka umístěna výše a záda by při cvičení na nich měla být naprosto rovná. 

Cyklotrenažéry jsou ideální stroje pro běžný trénink zaměřený na hubnutí, zpevnění těla a udržování kondice. Ocení je však i náročnější sportovci, kteří od nového náčiní očekávají možnost sportovnější jízdy. Stejně jako na skutečném kole můžete šlapat i ve stoje, díky čemuž vystřídáte jednotlivé pozice a při cvičení tak zapojíte větší množství svalů. A pokud jste cyklista, který v zimě čeká na sezonu, cyklistický trenažér bude pro vaši přípravu jasná volba.

Další odlišností je pak napojení pedálů k setrvačníku přístroje, což má veliký vliv na samotné šlapání. U cyklistických trenažérů jsou šlapky na setrvačník napojeny přímo, což znamená, že pokud přestanete šlapat, budou se šlapky otáčet i bez vašeho přičinění. To může mít dobrý vliv na motivaci – pokud už nemůžete, šlapky vás nutí jet stále dál a posouvat svou hranici na další level. V případech nutnosti okamžitého zastavení však samozřejmě existuje možnost zatáhnout za brzdu, čímž otáčení setrvačníku okamžitě ukončíte.

V naší nabídce najdete сyklotrenažéry StrongBike, které se díky své promyšlenosti neztratí ani v těch nejnáročnějších gymech. Jak je u nás zvykem, masivní konstrukce je vyrobena z té nejkvalitnější oceli, která poskytuje maximální stabilitu, pevnost a odolnost. Do svého tréninku se tak můžete pořádně opřít a nemusíte se bát, že i s cyklotrenažérem "odlétnete" na druhou stranu místnosti. 

Možná největší předností StrongBiku je však nový řemenový systém pohonu, který oproti svým předchůdcům zajišťuje tichý a naprosto plynulý chod. K tomu si můžete nastavit opravdu intenzivní odpor, a to díky speciálně navrženým lopatkám, které zvýší efektivitu vašich tréninků na naprosté maximum. Samozřejmostí jsou pak další funkce jako nastavitelnost sedadla, protiskluzové rukojeti z kvalitní gumy, velký a přehledný LCD displej nebo transportní kolečka pro co nejpohodlnější převoz.

Teď už tedy víte, proč se сyklotrenažéry neztratí ve vaší domácí tělocvičně ani profesionálním gymu. Nabízíme ty nejlepší cvičební stroje na trhu, tak neváhejte a objednejte si svůj super kousek na StrongGear.eu!